Naklejka 3d wypukła


Wypukłe naklejki 3D

W naszej firmie NAKLEJKA 3D zajmujemy się produkcją naklejek wypukłych dla klientów z Katowic i innych miast. Dzięki tym małym elementom możesz skuteczniej promować się i również wykorzystać je w innych celach – możliwości są nieograniczone. Wybierz nas, a my przygotujemy dla ciebie efektowne naklejki w przystępnych cenach!


Zastosowanie naklejek wypukłych 3D

Nowoczesne wypukłe naklejki są stosowane w różnych celach. Najważniejsze z nich to:

  • promocja własnej firmy dzięki tym interesującym elementom o wypukłym kształcie
  • znakowanie mebli, sprzętu elektronicznego, maszyn i wyrobów różnego rodzaju
  • umacnianie wizerunku firmy w oczach klientów
  • podarowanie ich jako upominek reklamowy

Również naklejki tego rodzaju mogą być stosowane jako naklejki ścienne oraz naklejki samochodowe. Dzięki temu, że do produkcji naklejek tego rodzaju stosuje się wytrzymałe żywice, są one odporne na działanie czynników atmosferycznych i na uszkodzenia mechaniczne, dlatego są trwałą metodą znakowania i reklamy.

wypukłe naklejki 3d

Naklejki wypukłe 3D mogą mieć praktycznie dowolną formę – kolor, kształt czy rozmiar, dlatego też mogą one odzwierciedlać indywidulne potrzeby zamawiającego. Najczęściej umieszczane jest na ich logo firmy, ale w przypadku naklejek informacyjnych mogą być to również dane kontaktowe, na przykład adres strony WWW, numer telefonu.

Naklejki wypukłe – nasza oferta

Dysponujemy zaawansowanymi maszynami i stosujemy najnowsze technologie w celu wykonania efektownych i trwałych nalepek 3D. Nasze produkty wyróżniają także ich atrakcyjne ceny, dlatego wybierając nas, nie musisz przepłacać.

Wszystkie naklejki wypukłe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów i służymy fachową poradą. Nasze wypukłe naklejki 3D mogą mieć każdą formę zgodnie z twoimi wymaganiami. Możemy zaprojektować je specjalnie dla ciebie, uwzględniając twoje wymagania, ale przyjmujemy również gotowe projekty.

W zakładce Kontakt znajdziesz już teraz nasze dane kontaktowe, by zlecić wykonanie naklejek trójwymiarowych. Na pewno będziesz zadowolony z ich jakości i ceny!