naklejka 3d na ścianę


Naklejki 3D na ścianę

Profesjonalna promocja z naklejkami 3D może mieć rożne odmiany – jedną z nich są naklejki 3D na ścianę, które wyglądają efektownie i są bardzo trwałe. W naszej firmie możesz zamówić je w dowolnej konfiguracji, a my przygotujemy je dla ciebie w krótkim terminie.


Dlaczego warto wybrać naklejki 3D na ścianę?

Jeżeli chcesz skutecznie promować swoją firmę, warto zwrócić na nią uwagę odbiorców. Możesz zrobić to z użyciem plakatów czy banerów, ale wtedy, gdy zależy ci na tym, aby reklama przyciągała wzrok swoją formą, wybierz naklejki na ścianę 3D. Ze względu na swój trójwymiarowy kształt prezentują się o wiele lepiej od płaskich wydruków i tym samym natychmiast wzbudzają zainteresowanie potencjalnych klientów.

Oczywiście, naklejki te pełnią również rolę dekoracyjną i mogą stać się interesującym dodatkiem do siedziby twojej firmy, możesz wykorzystać je też podczas akcji marketingowych, targów i innych wydarzeń. Sprawdź również nasze TOP PRODUKTY samochodowe, z którymi możesz promować się w trasie.

Naklejki na ścianę 3D – nasza oferta

Wykonujemy naklejki 3D na ścianę z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów – wyróżniają się one dokładnym odwzorowaniem kolorów oraz najmniejszych detali, a dzięki zastosowaniu specjalnych żywic zyskują efekt trójwymiarowości. Do naklejek wykorzystujemy także wysokiej klasy kleje podkładowe, dlatego też utrzymują się one w miejscu na długi czas. Więcej dowiesz się z zakładki Technologia.

naklejki 3d na ścianę

Wykonujemy naklejki 3D w dowolnych rozmiarach, kształtach i kolorach zgodnie z wymaganiami klientów. Przygotujemy dla ciebie projekt i przyjmujemy projekty gotowe. Zawsze służymy pomocą w dopracowaniu projektu, aby gotowe naklejki wyglądały efektownie i dodatkowo gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych produktów. Skontaktuj się z nami, a wycenimy dla Państwa naszą usługę!