Naklejki 3d druk


Druk naklejek 3D

Dzięki nowoczesnym technologiom wydruku i dopasowanych materiałom oraz komponentom gotowe naklejki 3D nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale również są trwałe na lata. W naszej firmie gwarantujemy jakość na najwyższym poziomie.


Jak drukuje się naklejki 3D?

Zasadniczo jeżeli chodzi naklejki 3D, druk zależny jest od ich wybranych parametrów. Stosuje się następujące techniki druku:

  • druk cyfrowy

  • druk offsetowy

  • sitodruk

Technikę druku dobiera się zależnie od oczekiwanego efektu wizualnego. Gdy zakończy się druk naklejek 3D, wtedy są one pokrywane specjalnymi żywicami, które tworzą efekt trójwymiarowości. Najczęściej wykorzystywana jest żywica poliuretanowa. W ten sposób drukuje się naklejki wypukłe, naklejki ścienne oraz naklejki samochodowe oraz innego rodzaju naklejki trójwymiarowe.

naklejki 3d druk i drukowanie

Drukowanie naklejek 3D – tylko najlepszej jakości

W naszej firmie posiadamy wysokiej klasy urządzenia przeznaczone do druku naklejek 3D i stawiamy na najnowsze technologie. Są to urządzenia drukujące zapewniające najwyższą rozdzielność druku, a także jego wysoka trwałość w połączeniu ze sprawdzonymi przez nas farbami. To powoduje, że drukowanie naklejek 3D daje efekt w postaci efektownie wyglądających elementów pod kątem ich drobiazgowego odwzorowania projektu oraz nasycenia kolorystycznego.

Na druk naklejek 3D stosujemy także wysokiej jakości żywice, którymi pokrywamy naklejki, aby w ten sposób nadać im warstwę ochronną. Jest ona twarda, krystalicznie przezroczysta oraz tworzy efekt trójwymiarowości, co powoduje, że gotowa naklejka prezentuje się estetycznie i jest trwała – odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz na warunki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem może być stosowana także na zewnątrz. Naklejki są samoprzylepne – są wykończone mocnym klejem podkładowym.

Równocześnie z wysoką jakością gwarantujemy też przystępne ceny naszych naklejek. Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz uzyskać indywidualną wycenę swojego zamówienia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach oraz złożyć zamówienie, wtedy dokładne informacje znajdziesz w zakładce Kontakt. Zapraszamy!